تبلیغات
من و قلم - نفرت


زندگی را تبدیل کنیم به مدرسه ای برای آموختن

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندهای روزانه:ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین

ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین


Admin Logo themebox

نفرت

نوشته شده توسط:مصطفی
جمعه 18 دی 1394-10:35

نقطه مقابل عشق چیه؟ نفرت؟ یه عمر با نفرت سعی کردم این عشق لعنتی بدون توجیه رو به تمسخر بکشم. پیش خودم می گفتم عشق نهایت مراقبت باید باشه این کارهای من نهایت آسیب رسوندنه. نهایت نفرت باید چیزی مقابل عشق باشه. می گفتم من از دستش عصبانی ام. می فهمی؟ اونم از دست من به شدت عصبانیه. بعد یه چند روزی اگه همدیگه رو نمی دیدیم دوباره روز از نو روزی از نو. باز از اول از عشق شروع می کردیم و تا نفرت رو در عرض چند ساعت طی می کردیم. می شدیم همون آدم های پر از نفرت و حسادت همیشگی. 
می دونی؟ نقطه مقابل عشق اصلا نفرت نبود. چون حتی زمانی هم که از هم متنفر بودیم بازم حواس مون به هم بود. کی کجا میره؟ پیش کی میره؟ چی میگن؟ چیکار می کنن؟ اما نه! بی تفاوتی و ندیدن نقطه مقابل عشقه. کاری که اون گهگداری ازش سر میزنه و من هم. ولی هم من میدونم و هم اون که این بخش ها کاملا تصنعی داره اجرا میشه. البته بازم اون خودش رو بیشتر نگه میداره خیلی جاها بروز نمیده ولی من طاقت ندارم هیچ وقت. 
الان هم چهار روز میشه ندیدمش. دلتنگم. اما مطمئنم اگه باز به هم برسیم هر دومون گاردمون رو میگیریم بالا. از ترس اینکه نکنه اولین نفر که ضربه میخوره ما باشیم. یه مشکلی هست که گفتنی نیست. یه مشکلی هست که چشمای ما دونفر از اون باخبره و راستش رو بگم این ده انگشتی که دارن الان تایپ می کنن و نه هیچ کس دیگر. دوست نداریم این روند مریض رو ادامه بدیم ولی دست ما نیست.تاریخ آخرین ویرایش:----