تبلیغات
من و قلم - شاخ


زندگی را تبدیل کنیم به مدرسه ای برای آموختن

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندهای روزانه:ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین

ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین


Admin Logo themebox

شاخ

نوشته شده توسط:مصطفی
دوشنبه 12 بهمن 1394-15:03

شاید هزاری هم بگویی که از روی قصد نبوده، ولی اینکه بگویی از روی قصد بوده هم قضیه را بهتر نمی کند. شاید ما با هم بودن برایمان به یک همیشه تبدیل شده شاید دیگر نمی دانیم چه کسی کنار ماست. ما از کوچکی مان فاصله می گیریم و درگیر مراودات می شویم. بده و بستان. بفرمایید مساوی می شود با خیلی ممنون. کوچکی مان چطور بود؟
حالا احساس می کنیم شخصی آنطرف تر که به ما سلام داد چقدر حقیر بود. اگر شخصیت داشت باید محل سگ هم نمیداد. یا جواب سلام ما را ندادند چقدر شاخ هستند. بله تو هم در توهم شاخ بودنت نگاهت می گردد تا کسی سلام کند در پاسخش چیزی نگویی، یا کسی تو را فالو کند و ژست بگیری و فالوعش نکنی بشوی شاخ. موفق باشی عزیزم. کوتاه ترین مسیر را درست انتخاب کردی.
خیلی ها به دنبال شکستن شاخ هستند یا منتظرند کسی شاخ شود حالش را بگیرند. ولی من کمی ناراحت می شوم بعدش می خندم می گویم تو هم رفتی قاطی آنها که کم کم حذف شان کردیم.

پ.ن: شاید هم آنقدر باید به افق های اهدافت خیره بشوی که کسی را در اینجای اینجایت نبینی و همه در فواصلی خیلی دورتر با صداهایی خیلی ضعیف به گوش و چشم برسند. اینگونه نبوده ام قضاوت نمی کنم. ولی درست یا غلط تو درگیر ادا هستی، شامل این بند نمی شوی. عزیزمتاریخ آخرین ویرایش:----