تبلیغات
من و قلم - دم عید


زندگی را تبدیل کنیم به مدرسه ای برای آموختن

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندهای روزانه:ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین

ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین


Admin Logo themebox

دم عید

نوشته شده توسط:مصطفی
جمعه 21 اسفند 1394-15:06

امروز جمعه است، آخرین جمعه سال 94 و من برعکس تمام جمعه های سختی که گذشت، خیلی خوشحالم. حالم خوبه. تونستم همه چیز رو تلافی کنم. تونستم یک بار هم که شده جلوتر از زمان حرکت کنم. تونستم یک بار نذارم زمان برام تصمیم گیری کنه. به یه سری از اهداف که امسال عید گذاشته بودم رسیدم و خیلی فراتر از اونها هم در لحظه تصمیم گرفتم و حرکت کردم. دیگه قرار نیست غصه چیزی رو که کنترل اش دستم نیست رو بخورم. اگر چه مسیر پیش رو بسیار سخته ولی خب چی سخت نیست؟!!
دوست دارم حالا که همه چی اوکی شده بیش از پیش توانایی هام رو نشون بدم. حالا که فهمیدم برای چی اومدم به این دنیا و باید چکار بکنم تمام انرژی ام رو بذارم. حتی شده از فراغتم بزنم. موفقیت تنها و تنها مدیون سختی ها و رنج هاست. مدیون زدن از تفریحات و شادی هاست. بعد از هر سختی و موفقیت تو به شخصی قابل احترام تبدیل میشی. این احترام، احترامی هست که در مقابل یک انسانی می گذارند که تونسته کم نیاره و از خیلی چیزاش برای هدفش بگذره و اینها هیچکدوم شانس نیست. 
امسال با غم شروع شد با یه نارضایتی عمیق درباره کارم اما بعدش نشستم و برنامه ریزی کردم و باهاش جلو رفتم. یکی یکی همه چیز رو درست کردم. رسیدم به اینجا که یک هفته مونده به پایان سال... حالا خیلی چیزا رو عوض کردم. خدا کنه همینطور خوشحال تموم شه...


تاریخ آخرین ویرایش:----